Arkadaşlığın bir üstü sevgililiğin bir altı

Sinsi kadın ve korkak erkek işidir.

 

Sinsi çünkü ne olup bittiğinin gayet farkında, ama instagram like’ları gibi yanında etrafında bi oğlan olsun, onu sürekli onaylasın, sürekli pohpohlasın, şakalarına gülsün, erkek işi lazım oldu mu koşsun istiyor – ama sevgililik mertebesine yükseltmiyor – asla da yükseltmeyeceğini biliyor. Niye? Çünkü erkek korkak. Hiç bir kadın korkak erkek istemez.

 

Erkek korkak çünkü bir kızın onu reddetmesi gibi basit ve tırıvırı bir şeyden bile korkuyor, bu reddedilme korkusu onu yıllarca “kanka” modunda takılarak vaktini enerjisini ve kaynaklarını bir kızla paylaşmasına ama karşılığında “ama seni arkadaş olarak seviyoruuum :((” tarzı şeylerle avunmasına sebep oluyor. “eger ben yeterince iyi olursam, iyi davranırsam bir gün beni farkedip onu sikip atan diğer erkekleri bırakıp bana gelecektir” diye bekliyor.

 

Be allahın salağı, madem istediği erkekle takılsa bile koşup dönebileceği sen varsın, niye sana hemen gelsin ki ? Gençliğinin ve güzelliğinin ekmeğini bir güzel yer, mis gibi takılır, sonra yaş 30a gelip memeler sarkmaya başlayınca “barkın ben nasıl olmuş da seni görememişim…” diyerek gelip seninle evlenir. Sen de senede 3 kere seks yaparsan mutlu olursun.

 

He bu dönemdeki korkaklığınız evliliğe de sarkacaktır, kız sizi paspas gibi kullanmaya devam edecektir ve siz paspaslık yapmaya devam ettiğiniz sürece size saygı da duymayacaktır, takdir de etmeyecektir. Ama sizin bonibon kadar beyniniz reddedilmekten terk edilmekten o kadar tırsıyor ki, siz suçu kendinizde arayıp, zaten insanüstü gayretle yaptıklarınızın daha da fazlasını yapmaya kasacaksınız.

[adToAppearHere]

O işin sonu yok.

 

Özetle – erkekler lafım size : friendzone’da kalmayın. Kızların sevgilileri olur veya kız arkadaşları olur. Sevgilisi değilseniz pipisi olan bilgisayardan anlayan bir kız arkadaşsınız. Kız arkadaşı olmak gururunuzu incitmiyorsa ok, en azından benim gibilerin rakibi olmuyorsunuz, ama bu durumda kalmak hoşunuza gitmiyorsa yapmanız gereken yetişkin bir erkek gibi gidip konuşmak, eğer kızda benzer hisler yoksa (zira arzunun pazarlığı olmaz, sizin bugüne kadar yaptıklarınız kızın sizi sevmesine zerre etki etmez) da vaktinizi enerjinizi ve kaynaklarınızı harcamayı bırakmak.

 

Denizde hakkaten çok balık var. O kıza harcadığınız eforun çeyreğini yeni insanlarla tanışmak için kullansanız harem kurarsınız emin olun. Karadeliğe gezegen atmaktan vaz geçin.

[adToAppearHere]

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s