Erkek Tavlamak

Bugün iyi günümdeyim. Siz kızlara hoşlandığınız erkeği nasıl tavlayabileceğinizi anlatıcam.

 

Alttaki stratejiyi izleyin, rüya erkeğiniz avucunuzdan yesin.

 

1- feminen olun.

 

Gerekiyorsa kilo verin. Güzel giyinin. Düzgün makyaj yapın. Hijyen olayına dikkat edin. Doğurganlık ispatı olan özelliklerinizi öne çıkartın. Mesela gerçekten feminen bir yüzünüz (ince çene, ufak burun ve kulaklar, büyük gözler) yoksa saçlarınızı kısacık kestirmeyin, uzun bırakın. Etek giyebilecekken pantolon giymeyin. Feminenliğinizi maksimize etmeye çalışıyorsunuz. Saklamaya değil. Feminenliğinizin erkek tarafındaki dengi ferrari, bankada para, 3 katlı villa, kültür, espritüellik, sosyal statü vs. Hangi erkek bunlara sahip olup saklar? Siz de saklamayın.

 

Oğlan cocugu gibi olmayın. Erkek gibi yürümeyin. Erkek gibi konuşmayın. Erkeklerin arasında rekabet etmeye çalıştığınızı biliyorum, ama emin olun feminenliğinizi koruyarak çok çok daha rahat rekabet edersiniz. Erkek gibi davranmanıza ve görünmenize gerek yok. Rekabet için, sosyal hayatta erkek gibi kazanımlara sahip olmak için tek ihtiyacınız olan erkek gibi düşünmek sadece.

 

Duygularınızı ikinci plana atıp, onun yerine soğuk mantığınızı kullanıp, neden sonuç ilişkilerini dikkate alır ve sorumluluk alıp yerine getirirseniz sosyo ekonomik hayatta başarılı olursunuz zaten.

 

Burada erkek gibi görünmek-konuşmak-davranmak için hiç bir gereklilik yok.

 

Kadın gibi görünmek sizi zayıf yapmıyor. Kadın gibi davranmak sizi zayıf yapıyor. Çünkü duygularıyla hareket eden kadına (ve erkege) güvenilemez, sorumluluk teslim edilemez ve eline geçirdiği gücü sorumlu bir şekilde kullanamaz.

 

“karı gibi” derken erkek arkadaşlarımıza kastettiğimiz bu. Duygularıyla yaşayan. Panikleyen. Kriz anında güvenilemeyen. Eli tutulması gereken. “karı gibi” olmayın.

[adToAppearHere]

Özetle – feminen görünün. Konuşmanız, vücut diliniz, kıyafetiniz, parfümünüz, feminen olsun. Gamer girl modeli kızlar ancak oğlan cocuklarına çekici gelir. Çünkü bu oğlan cocukları gerçek kadınlardan tırsar, bırak ilişkiye girmeyi gidip konuşamazlar bile. Öyle erkeklerle işiniz olmamalı zaten.

 

Neymiş ? Erkeğin gözünde feminen – eş potansiyeli (seks yapma cocuk dogurma potansiyeli) olan birisi olarak görünmeniz lazım. Oğlan cocugu gibi değil. Kadın gibi.

 

2-erkeğin “koruma & kurtarma” içgüdüsünü harekete geçirin. (bkz: damsel in distress) ne demek öğrenin – ama bunu sürekli teselli edilmesi gereken bunalım ve depresif bir model sanmayın.

 

Kızlar nasıl ezik erkeklerden tiksiniyorsa, emin olun teselli edilemeyen depresif kadın da bize o derece itici geliyor. Biz problemlerinizi çözmeye niyetliyiz zaten. Bunu siz mutlu olun diye yapmak istiyoruz. Kaç kere kendimi zor durdurdum sevgililerimin problemlerini çözmemek için hatırlamıyorum. Hepsinin (her insan gibi) sürüyle problemi var. Benden yardım istemedikçe bu problemlere dahil olmamayı öğrendim. Ama bu benim o problemleri çözmek istememi engellemiyor.

 

Fakat burada kilit nokta cocuklara özgü masumiyeti ve hayat enerjisini korumanız – veya o enerji hala varmış gibi rol yapmanız. Herkesin problemleri var – ama bu problemleri doğal karşılayıp genel olarak depresyona teslim olmayan ve enerjisini, pozitif bakışını koruyan kadın her daim çekici. Bunun detayına girmeyeceğim – ama bana güvenin. Mutlu kadın = çekici kadın.

 

Ikinci sebep “problem çözmeye yetkin” erkek, statüsünü problemleri gerçekten çözerek ispat ediyor. Bir nevi reklam yapıyoruz yani problem çözerek. Içgüdüsel olarak “bakın ne kadar kral bir erkeğim” mesajını vermek için pusuda bekliyoruz. Bunlar hep evrimsel miraslar bize atalarımızdan kalan. Kuşlarda bile var bu davranış (karşılıksız iyilik yapmanın aslında reklam olması) merak eden baksın :

 

https://www.jstor.org/…seq=1#page_scan_tab_contents

 

Yani neymiş ? Masum, mutlu, yaşam enerjisi olan – ama korunmaya ve kollanmaya muhtaç görüneceksiniz.

[adToAppearHere]

3- erkeğin egosuna oynayın.

 

Erkeğin egosunu neyin beslediğini – yüzeysel “çok yakışıklısın” değil – gerçekten neyin besleyeceğini öğrenmek için kendini yetersiz hissettiği, özgüvensiz hissettiği konuları bulmanız lazım.

 

Bu güvensizlikler erkek sizi memnun etmeyi başaramadığı zaman başlatacağınız kavgalarda belden aşağı vurmak için şahane cephane olacaktır size. O yüzden güvensizlikleri, travmatik geçmiş olayları vs öğrenmek ilk amacınız olmalı.

Havuç ve sopa yani. Havuç vereceğiniz zaman da güvensiz olduğu noktaları kullanacaksınız, sopa vuracağınız zaman da aynı noktaları kullanacaksınız.

 

Bunu nasıl öğrenirsiniz?

 

Çok basit. Sorarak tabi ki.

 

Erkekler konuşurlarken bilgi alış verişi vardır. Doğuştan gelen makyavellist bir yapısı yoksa, erkek konustuğu zaman 99% aklındakini kastediyordur. “satır arası okumak” gibi şeyler bize zor gelir. Ekstra pratik, öğrenme ve efor gerektirir. O yüzden duyduklarımıza inanmaya ve düşündüklerimizi söylemeye meyilliyiz. Aldatan erkeklerin yakalanması hep bundan. “what you see is what you get” erkekler tarafından, erkekler için icat edilmiştir.

 

Özetle, zaten feminizmin zehirlediği popüler medyadaki “duygularıyla barışık hassas erkek” rüzgarını arkanıza alarak zaten oğlan cocukluğundan tam manasıyla çıkamamış erkeği konuşturarak zayıf noktalarını öğrenmek iş bile değil.

 

Yani neymiş ? Hassas oldugu noktaları bulup onu özellikle o noktalardan besleyin.

 

Ufak bir tüyo – her erkek yatakta “bugüne kadarki en iyisi…” sözünü duymak ister. Bu yüzden “partner sayısı az kız” değerlidir. “çok daha iyi bir erkekle birlikte olmuş” olma riski daha düşüktür. Çünkü erkekler tam olarak farkında olmasa bile daha önce nutella’yı tatmış kızın çokokremle uzun süre idare etmeyeceğini bilirler. O riski almak istemezler.

 

O yüzden tavlamak istediğiniz erkek bugüne kadar birlikte olduğunuz tartışmasız – ikinciyi 5e katlayan – en iyi erkek. Kız arkadaşlarınıza hava attığınız erkek. Okulda/işteyken aklınıza gelip kukunuzu ıslatan erkek. Bazı şeyleri ilk kez yaptığınız erkek. Normalde hiç orgazm olamamanıza rağmen sizi 3-4 kere getiren erkek. Anladınız işte. Adam rocco siffredi beyler.

 

Tabi bunu söyleyip haftada bir o da erkeğin zorlamasıyla seks yaparsanız inandırıcılığı olmaz. Ama zaten tavlamak istediğiniz erkekten bahsediyoruz – o yüzden arada bir seksi başlatmak çok zor olmasa gerek.

 

4- geleneksel görünün. “evin direği erkektir” deyin. En azindan yüzeysel konularda erkeğin dediğini yapmaktan gocunmayin. Onun istediği restorana gidin. Onun hediye ettiği/sevdiği elbiseyi giyin. Onun istediği filmi izleyin. Bunlari yaparken egosuna oynamaya devam edin. Adamin fantezisi olun.

 

Erkek hem ne kadar çok ortak noktanız olduguna şaşırıp sevinecek hem de siz egosunu beslerken bugüne kadar karşınıza çıkan en iyi erkek olduğu ilüzyonuna inanacaktır. Bu da size güvenmesine, kendini sizinle güvende hissetmesine ve 3. Maddede bahsettiğim ve normalde paylaşmadığı gizli sırlarını (hassas oldugu noktaları) daha da çok paylaşmasına sebep olacak – sizin de bunları istismar etmenize olanak sağlayacaktır.

 

Eğer gerçekten kaldıramadığınız şeyler yapmanızı istiyorsa (her ne sebeple olsun) o erkekle birlikte olmanız iyi bir fikir olmayabilir. Ama sırf inattan ya da gerizekalıca feminist fikirlerinize ters düşüyor diye – en azından yüzeysel konularda- erkekle yok yere didişmeyin. Erkek zaten 99% size ne yapmak istediğinizi soracak, ne yemek istediğinizi soracak, giydiğiniz elbiseye değil içindekine odaklanacak.

 

“sen ne istersen bebegim” demeniz problemi çözmüyor – “benim canım pizza istiyor – ama senin canın başka bir şey istiyorsa o da olur, o kadar da aç değilim – sen karar ver” deyin, ama sonra kalkıp urfa dürüm gelince de dırdır yapmayın. Unutmayın adamı tavlamaya çalışıyorsunuz.

[adToAppearHere]

Bırakın gücü elinde bulundurduğunu sansın. Ilişkiyi yönetiyorum sansın. Kendi izni ve bilgisi haricinde sinek bile uçmaz sansın.

 

Bu üsttekiler sağlıklı bir ilişkinin temelleri olabilecek şeyler değil elbette. Bunlar bir erkeği o veya bu sebeple “tavlama” stratejisi.

 

Gerçekten üstte saydıklarımı o erkeği mutlu etmek ve onunla mutlu olmak amacıyla da yapabilirsiniz. Hassas olduğu noktaları öğrendikten sonra o noktaları besleyip – kavga ederseniz de o noktalara saldırmamaya dikkat edebilirsiniz mesela. Veya gerçekten bugüne kadar birlikte oldugunuz en iyi adam oldugunu düşünüyorsunuzdur – bunu söylemekten çekinmeyin. Ya da erkeğe önerinizi ve düşüncelerinizi söyleyip son kararı kendisinin vermesini (ve bunun sorumluluğunu almasını) da isteyebilirsiniz. Zaten vereceği kararlara güveniyorsanız bu sizin için problem olmayacaktır. Eğer vereceği kararlara güvenmiyorsanız zaten yanlış insanla birliktesiniz, oturup tekrar uzunca bir düşünün ne istediğinizi.

 

Erkekler : unutmayın – gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa çok büyük ihtimalle gerçek değildir. Üstte saydığım taktikler rutin olarak kadınlar tarafından kullanılıyor. Uyanık olun. Gerçekten sizi sevdiği için doğal olarak böyle davranan kadınlarla makyavellist taktikler kullanan kadınları ayırmayı öğrenin.

Güvenin, ama her zaman teyit edin.

 

————————————————–

[adToAppearHere]

 

“işe yarayan” ve “ahlaki-iyi olan” şeylerin ayrı şeyler olduğunu göremeyen insanların karşı çıktığı şeydir.

 

Erkek ya da kız tavlamakta kullanılabilecek stratejiler çekiç gibidir.

 

Çekiçle ceviz kırıp karnınızı da doyurabilirsiniz, birisinin kafasını patlatıp cebindeki parayı da alabilirsiniz.

 

Çekiç kullanmak ahlaksızcadır demek için birinin kafasını patlatıyor olmamız lazım. Ceviz kırmak ya da tablo asmamız değil.

 

Özetle az yukarıda özetlediğim taktikler “çekiç” olarak görülmelidir. Eğer gerçekten iyi niyetlerle aşık olduğunuz erkeği tavlamak için yardıma ihtiyacınız varsa , gereken araç yukarıda yazdıklarımdır.

 

Evet bu manipülasyondur bir açıdan.

 

Tıpkı makyaj yapmak, modayı takip ederek güzel giyinmek, spor yaparak fit olmak, kuaföre giderek vücut kıllarını almak, saçınızı yaptırmak, estetik yaptırmak, ilginç sohbetler edebilmek için görgünüzü kültürünüzü artırmanın olduğu gibi.

 

“kendin gibi ol” diyenlerin kaçı acaba makyaj yapmayı, ince bele sahip olmayı, saçlarının güzel olmasını, dekolte kıyafetleri vs manipülasyon olarak görüyorlar?

 

Hoşunuza gitsin ya da gitmesin hayatımızı öncelikle karşı cinsin beğenisini kazanmak üzere şekillendiriyoruz. Attığımız her adımda arzuladığımız karşı cins mensuplarının ilgisini çekmek için bir şeyler var. Bu doğanın kaçınılmaz bir gerçeği. Doğa bizi mutlu olalım, ahlaklı olalım, iyi doğru olalım diye evrimleştirmemiş. Doğa bizi çoğalalım, neslimiz devam etsin diye evrimleştirmiş. Geri kalan her şey o çerçeve içerisinde, çoğalmamızı maksimize etmek için gelişmiş. Hepsi bu dürtümüzün doğrudan ya da dolaylı yan ürünleri sadece.

 

[adToAppearHere]

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s